Ультратонкий складской светильник AN-IWL-US-100W UFO Ultra Slim

Модель: AN-IWL-THGKD100-US-LV

Наличие: Есть в наличии

Цена: 1 131грн.
Количество:
 
Характеристики:

 

 

Мощность

 

50W

100W

150W

200W

250W

Габариты

Ø200*36

Ø280*40

Ø330*40

Ø380*50

Ø380*70

Световой поток,

люмен

6 500 lm

13 000 lm

19 500 lm

26 000 lm

32 500 lm

CRI

>80

Тип

светодиода

Philips Lumileds 3030 SMD / EPISTAR LED SMD 2835

Рабочее

напряжение

 AC200 - 250V / 12-42VAC

Цветовая

температура

3000K / 4000K / 5000K / 6000K

Световая

отдача

 Philips Lumileds 3030 - 130 lm/W 

Epistar SMD 2835 100 lm/W

Power Factor

> 0.9

Угол

свечения

120 градусов

Механическая

 стойкость

М1    (ГОСТ 30631-99)

Класс

электрозащиты

І    (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002)

Гарантия

1 год

Срок службы

> 50 000 часов

Материал

корпуса

Алюминий

Степень защиты

IP 65

 

 

 
          Освещение складских помещений под ключ. Расчет и поставка оборудования по оптовым ценам LEDSTER™. 
LEDSTER™ предоставляет Вашему вниманию светодиодные светильники для складского освещения UFO Ultra Slim. Освещение склада - светодиодное освещение складских помещений под ключ. Расчет и поставка оборудования по оптовым ценам.
 

Освітлення промислових приміщень висотою до 14 м

Світильники даного типу використовують для освітлення промислових приміщень висотою до 14 м в якості світлодіодного аналогу люмінесцентних світильників 2х36 або 2х58.

 

Порада: звертайте увагу на розсіювач. Він не повинен мати смуг або клітин. Через них на освітлюваній поверхні буде зебра.

Для освітлення виробничих приміщень висотою від 4 м до 14 м

Застосовують підвісніі світильники зі сталі та алюмінію потужністю від 50 Вт до 250 Вт, які є світлодіодними аналогами промислових світильників з лампами ДРЛ 500.

 

Порада: звертайте увагу на засліплення. Світильник не повинен викликати зорового дискомфорту навіть при погляді знизу вгору.

Потужні промислові світлодіодні світильники для висоти від 12 м

Для оптимізації освітлення, світлодіоди забезпечуються лінзами (вторинною оптикою). Споживана потужність світлодіодних світильників для виробничих приміщень в середньому становить 150 Вт. Використовуються як підвісні так і настінні світильники.

 

Заміна промислових світильників з лампами ДРЛ 400, ДРЛ 700, ДРЛ 1000 на світлодіодні аналоги, дає чудовий економічний ефект.

 

 

Промислове світлодіодне освітлення в питаннях і відповідях

 

Питання: Чи можливо отримати зразки промислових світильників для пробної установки?

Відповідь: Так, ми зазвичай надаємо зразки світильників, щоб замовник міг упевнитися в правильності зроблених розрахунків.

 

Питання: Скільки коштує розрахунок освітленості для промислового приміщення площею 10 тис. кв. м, розділеного на кілька виробничих ділянок, з виділеним мезоніном?

Відповідь: Ми робимо всі світлотехнічні розрахунки безкоштовно.

 

Питання: Чому ми не рекомендуємо використовувати для освітлення цехів світильники з відкритими діодами або з лінзами?

Відповідь: Прагнучи до економії багато ігнорують засліпленість при модернізації освітлення виробничого приміщення. Покупці, в гонитві за зниженням початкових вкладень, закривають очі на сліпучий ефект світлодіодів. Але є очевидний факт - засліплення працівників, вірний шлях до травматизму. А якщо у водія автокара будуть в очах зайчики? Це ж як тимчасова сліпота!

 

Європейські виробничі компанії особливо стежать за осліпленням персоналу, тому купують для освітлення виробничих приміщень і складів тільки підвісні лінійні світильники з низькою габаритною яскравістю.

 

 

Питання: Що головне при заміні люмінесцентних світильників типу 2х36 для освітлення робочих місць в виробничих приміщеннях на світлодіодні світильники?

Відповідь: Серед великого числа світильників, які позиціонуються як промислові аналоги ЛПО 2х36 слід вибирати тільки ті, які мають матовий напівкруглий (опуклий) розсіювач і потужність близько 40Вт.

 

На наш погляд, головним фактором, на який в цьому випадку слід звертати увагу є рівномірність освітлення і широкий розподіл світла. Уникайте спрямованого світла, так як на малих висотах світло буде тільки на робочій поверхні, а всі навколишні предмети і стіни поринуть в тінь. Це викликає некомфортні зорові відчуття.

 

 

У більшості випадків освітлення цехів виконується на висоті 4-6 метрів. Використовуйте лінійні світильники з призматичним або матовим розсіювачем. Цей тип розсіювача забезпечить косинусному КСС з кутом в межах 90 °, що оптимально для цехового освітлення з висоти 6 метрів.

 

Питання: Як правильно підбирати промислові світлодіодні аналоги для потужних світильників з лампами ДРЛ і МГЛ?

Відповідь: Чим потужніший світильник, який ми замінюємо на світлодіодний, тим уважніше слід ставитися до розрахунків освітленості.

 

При підборі аналогів для світильників з лампами ДРЛ 700 або ДРЛ 1000 в першу чергу звертайте увагу на дорогі світильники. Як показує практика чим вища ціна, тим вище енергоефективність і надійність.

 

Вибір рішення щодо освітлення виробничих приміщень за допомогою дешевих світлодіодних світильників завжди дорожче. Світла від них менше, споживання вище, відсоток виходу з ладу дуже високий.

 

Якщо ви займаєтеся експлуатацією світла в промислових приміщеннях то для вас не секрет, як складно і дорого ремонтувати світильника на висоті 14 метрів. Ніяка негайна економія не покриє ризиків.

 

Питання: Які основні характеристики світлодіодів для експлуатації в промисловому освітленні?

Відповідь: Світлодіодні світильники пило і вологонепроникні, багато моделей мають сертифікати вибухозахисту. Промислові світлодіодні світильники можуть монтуватися на різних кріпленнях: підвіс, накладний монтаж, поворотна скоба або ліра. Зазвичай світильники кріпляться до кабельного лотка, або до балки. Найпоширенішим є підвісний світильник з можливістю кріплення на трос.

 

Так само важливою особливістю промислового освітлення є можливість використання фокусуючих і розсіюючих лінз, які дозволяють вирішувати завдання освітлення виробничих приміщень з великих висот і складів в міжстелажних просторах без змін в конструкції корпусу світильника. Застосування промислових світильників дозволяє вивільнити енергоресурси на підприємстві і перенаправити їх на інші виробничі потреби. Промислові світильники мають тривалий термін служби - до 100000 годин постійного світіння. Це дозволяє експлуатувати промислові світильники на протязі довгих років.

 

Який тип світильника підходить саме Вам підкажуть наші фахівці - консультанти за телефоном, вказаному на сайті.

      

           

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Captcha