Комплектація під замовлення. Автономний світлодіодний світильник SX-30-200W

Під замовлення
 • Виробник: LEDSTER™
 • Код товару: SX-30-200
 • Наявність: В наявності
26 400грн.
Автономний світлодіодний світильник SX-30-200W 

Характеристики: 
 
Доступно до замовлення автономні світильники в наступних комплектаціях:   
 
Сонячна панель - Полікристалічна, потужністю від 18 Вт до 550 Вт / шт. 
Світлодіодний світильник - від 20 Вт до 200 Вт 
Світлодіоди - Bridgelux, Philips, Epistar, CREE LED. Світловіддача: від 100 до 170 лм/Вт 
Контролер заряду і управління освітленням 
Колірна температура (ССТ) - 2700K / 3000K / 4000K / 4500K / 5000K / 6000K / 6500K 
Акумуляторна батарея - Від 30Ah до 250Ah / шт. будь-якого типу на замовлення  
Матеріал світильника - Алюмінієвий сплав, скло
Матеріал кронштейна - Сталь
Опора гарячого оцинкування, ГОСТ 9.307 + анкерна закладка - висота від 3 до 12 метрів.
      
 
Вартість комплекту визначається згідно комплектуючих.
        
 

         Пропонуємо вуличні ліхтарі на сонячних батареях від виробника в будь-якій комплектації відповідно до Вашого замовлення будь-якої потужності, сонячні панелі на вибір потужністю до 550 Вт/шт, з акумуляторними батареями від 30 до 250 Ah, з контролером управління заряду та автоматичним таймером роботи світильника, з кронштейнами на опору різного дизайну. Опори будь-якої висоти по замовленню.

 

       Забезпечення безпеки дорожнього руху, освітлення паркових, пішохідних зон, прибудинкових територій і дитячих майданчиків - все це далеко не вичерпний список місць, де необхідне застосування вуличного освітлення. Використання світлодіодного освітлення має переваги перед лампами розжарювання або газовими, завдяки своїй економічності і довговічності. Компанія «ЛЕДСТЕР» є виробником світлодіодного обладнання будь-якої потужності і призначення. На весь ряд продукції надаємо гарантійний термін в 3 роки, протягом якого виконаємо заміну і ремонт конструкцій в максимально швидкі терміни.

       Правильна установка вуличного світлодіодного освітлення забезпечує хорошу видимість і рівне розсіювання світла, без відблисків і засліплення, що особливо важливо на дорогах. Жорсткі вимоги, що висуваються до зовнішнього освітлення, забезпечують високий рівень конкуренції і великої пропозиції. На жаль, не весь запропонований асортимент вуличного освітлення в Україні відповідає заявленим вимогам. Рекомендуємо звертатися до надійних виконавців, що гарантує якість послуг, які надаються.

 

      Автономне вуличне освітлення LEDSTER™

       Ми зацікавлені в постійних і надійних клієнтах і зі свого боку також дбаємо про набуту репутацію. Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте:

 • індивідуальний проект, що відповідає особливостям об'єкта освітлення і вимогам замовника;
 • повний спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування світлодіодного освітлення;
 • чітке дотримання термінів і умов договору;
 • якісні, зносостійкі матеріали, що працюють в будь-яких погодних і температурних умовах;
 • прийнятну вартість товарів і послуг, забезпечену власним виробництвом;
 • відповідального і надійного контрагента.

       Проект вуличного світлодіодного освітлення повинен виконуватися професійними інженерами, які володіють знаннями нормативних вимог і стандартів. Кваліфікований персонал складе індивідуальний проект, запропонує оптимальні рішення і умови розміщення джерел світла. Все вироблене обладнання тестується перед установкою, що виключає можливість поломки і забезпечує безперебійну роботу. Економічність щоденного використання світлодіодного обладнання є великим плюсом для комунальних служб і міських адміністрацій. Гарантована економія до 70% електричної енергії забезпечує збереження бюджету. Монтаж виконується на фасадах будівель, стовпах і кронштейнах.

 

      Переваги вуличного світлодіодного освітлення

       Говорячи про переваги світлодіодного освітлення, слід виділити кілька аспектів, які роблять його незамінним і широко використовуваним:

 • низький рівень споживаної енергії гарантує підключення великої кількості джерел світла, не перевантажуючи енергосистему міста;
 • зносостійкість і герметичність використовуваних матеріалів забезпечує безперебійну роботу в будь-яких погодних і температурних умовах понад 50 тисяч годин;
 • здатність працювати при температурах в середньому від - 40 до +60;
 • легка утилізація і заміна складових частин.

      Компанія «ЛЕДСТЕР» виробляє світлодіодне освітлення, ціна якого залежить від потужності, бренду світлодіодів і використовуваних матеріалів. При необхідності виконаємо індивідуальне виготовлення за спецзамовленням. Для постійних і оптових клієнтів існують знижки і акційні пропозиції.

      Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам!

 

     Етапи проектування і монтажу вуличного світлодіодного освітлення.  

 

      Після вибору Компанії «ЛЕДСТЕР» виконавцем, ми спільно з замовником пройдемо кілька етапів підготовки до установки освітлювального обладнання, а саме:

 • Розробка та складання проекту. Кваліфіковані інженери складають рекомендації по установці і потужності джерел світла, які відповідають особливостям конкретного об'єкта освітлення;
 • розрахунок необхідних витратних матеріалів;
 • складання кошторисної документації і підрахунок кінцевої вартості послуги;
 • реалізація проекту в терміни, встановлені договором;

      Надаємо весь цикл послуг, гарантуючи високу якість і довговічність роботи. Власний цикл виробництва робить нас ідеальним виконавцем, адже замовнику не потрібно чекати доставки товару, довгого його монтажу та сервісного обслуговування у разі поломки, все це зробить одна компанія. Ефективні та довговічні світлодіодні світильники є оптимальним рішенням для вуличного освітлення. Виготовимо і встановимо обладнання у відповідність до ваших вимог і умов договору. Замовивши нас, Ви отримуєте надійного виконавця і першокласний сервіс на роки.