Вуличний ліхтар на сонячній батареї SSL3-50W

  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: SSL3-50W
  • Наявність: В наявності
8 360грн.

Автономний світлодіодний світильник SSL3-50W 


Характеристики: 


Потужність світильника - 50 Вт  

Сонячна панель - Полікристалічна 5V, 35W  

Габарити - 430 * 350 * 17 мм 

Тип світлодіодів - 2835 SMD LED 

Світлова віддача - 100 лм/Вт 

Термін служби - > 50 000 годин 

Світловий потік, люмен - 5 000 лм 

Кут розсіювання - 120 градусів 

Контролер управління освітленням - Автовимкнення день / ніч. Дистанційний пульт управління налаштуваннями в комплекті, з можливістю програмування часу роботи світильника 3 / 5 / 8 годин або до світанку (режим АВТО).

Робоча температура - 35°C ~ +55°C 

Колірна температура (ССТ) - 2700 - 3000K / 4000 - 4300K / 6000 - 6500K

Індекс передачі кольору, CRI - > 80

Акумуляторна батарея - 3,2V / 30000mAh, LiFePO4 (Літій-залізо-фосфатний акумулятор) 

Час зарядки батареї - 6 годин

Час роботи від батареї - 18 - 20 годин

Клас захисту - IP 65

Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав, скло + кронштейн з металу

Висота установки - 3 - 9 м

Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99)

Тип освітлення - Автономне, світлодіодне

Гарантія - 3 роки

Кронштейн для світильника на опору в комплекті.


    LiFePO4 акумулятори походять від літій-іонних, проте мають ряд суттєвих відмінностей:


    LiFePO4 забезпечує триваліший термін служби, ніж інші літій-іонні елементи, повний життєвий цикл літій залізо-фосфату досягає 6000 циклів і при цьому його ємність падає до 50% від початкової;  

    На відміну від інших літій-іонних, LiFePO4-акумулятори, як і нікелеві, мають дуже стабільну напругу розряду. Напруга на виході залишається близькою до 3,2 В під час розряду, поки заряд акумулятора не буде вичерпано повністю. І це може значно спростити або навіть усунути необхідність регулювання напруги в електричних колах.

    У зв'язку з постійною напругою 3.2 В на виході, чотири акумулятора можуть бути з'єднані послідовно для отримання номінальної напруги на виході в 12.8 В, що наближається до номінальної напруги свинцево-кислотних акумуляторів з шістьма елементами. Це, поряд з хорошими характеристиками безпеки LFP-акумуляторів, робить їх доброю заміною для свинцево-кислотних акумуляторних батарей в багатьох галузях, таких як автомобілебудування і сонячна енергетика. 

    Автономний вуличний світлодіодний світильник - це світильник, який працює від акумулятора, заряджається від сонячних панелей і не потребує електропостачання з мережі.

    Ці світильники використовуються на вулицях, автошляхах, автостоянках, в парках, біля прибудинкових територій, на ігрових чи спортивних майданчиках та інших місцях, де є потреба в освітленні, але немає можливості підключення до електромережі. Вони є досить популярними в регіонах з нерозвиненою інфраструктурою, де відсутність електрики є проблемою для освітлення вулиць, а також у віддалених місцях, таких як автостоянки на автодорогах.

    Основні переваги автономних вуличних світлодіодних світильників полягають у їх ефективності та екологічності. Вони працюють на сонячних батареях і не потребують додаткового енергоспоживання, тому вони не тільки економлять кошти на електроенергію, але й є більш екологічним варіантом освітлення.

    Крім того, автономні вуличні світлодіодні світильники мають довгий термін служби (понад 50 000 годин), досить прості у встановленні та експлуатації, що знижує вартість їх утримання. Вони також працюють на протязі дня і ночі, що забезпечує безпеку та зручність користування вулицями в будь-який час доби.

    Отже, автономні вуличні світлодіодні світильники - це важливий елемент інфраструктури, який дозволяє забезпечувати безпеку та зручність користування вулицями та дорогами у віддалених та недостатньо розвинених районах, де є відсутність електропостачання чи задля автономності освітлення в певних районах, де це необхідно.  

    Вуличне освітлення на сонячних батареях від виробника. 


       Забезпечення безпеки дорожнього руху, освітлення паркових, пішохідних зон, прибудинкових територій і дитячих майданчиків - все це далеко не вичерпний список місць, де необхідне застосування вуличного освітлення. Використання світлодіодного освітлення має переваги перед лампами розжарювання або газовими, завдяки своїй економічності і довговічності. Компанія «ЛЕДСТЕР» є виробником світлодіодного обладнання будь-якої потужності і призначення. На весь ряд продукції надаємо гарантійний термін в 3 роки, протягом якого виконаємо заміну і ремонт конструкцій в максимально швидкі терміни.


       Правильна установка вуличного світлодіодного освітлення забезпечує хорошу видимість і рівне розсіювання світла, без відблисків і засліплення, що особливо важливо на дорогах. Жорсткі вимоги, що висуваються до зовнішнього освітлення, забезпечують високий рівень конкуренції і великої пропозиції. На жаль, не весь запропонований асортимент вуличного освітлення в Україні відповідає заявленим вимогам. Рекомендуємо звертатися до надійних виконавців, що гарантує якість послуг, які надаються.


      Автономне вуличне освітлення LEDSTER™

       Ми зацікавлені в постійних і надійних клієнтах і зі свого боку також дбаємо про набуту репутацію. Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте:

індивідуальний проект, що відповідає особливостям об'єкта освітлення і вимогам замовника;

повний спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування світлодіодного освітлення;

чітке дотримання термінів і умов договору;

якісні, зносостійкі матеріали, що працюють в будь-яких погодних і температурних умовах;

прийнятну вартість товарів і послуг, забезпечену власним виробництвом;

відповідального і надійного контрагента.

       Проект вуличного світлодіодного освітлення повинен виконуватися професійними інженерами, які володіють знаннями нормативних вимог і стандартів. Кваліфікований персонал складе індивідуальний проект, запропонує оптимальні рішення і умови розміщення джерел світла. Все вироблене обладнання тестується перед установкою, що виключає можливість поломки і забезпечує безперебійну роботу. Економічність щоденного використання світлодіодного обладнання є великим плюсом для комунальних служб і міських адміністрацій. Гарантована економія до 70% електричної енергії забезпечує збереження бюджету. Монтаж виконується на фасадах будівель, стовпах і кронштейнах.

      Переваги вуличного світлодіодного освітлення

       Говорячи про переваги світлодіодного освітлення, слід виділити кілька аспектів, які роблять його незамінним і широко використовуваним:


низький рівень споживаної енергії гарантує підключення великої кількості джерел світла, не перевантажуючи енергосистему міста;

зносостійкість і герметичність використовуваних матеріалів забезпечує безперебійну роботу в будь-яких погодних і температурних умовах понад 50 тисяч годин;

здатність працювати при температурах в середньому від - 40 до +60;

легка утилізація і заміна складових частин.

      Компанія «ЛЕДСТЕР» виробляє світлодіодне освітлення, ціна якого залежить від потужності, бренду світлодіодів і використовуваних матеріалів. При необхідності виконаємо індивідуальне виготовлення за спецзамовленням. Для постійних і оптових клієнтів існують знижки і акційні пропозиції.


     Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам!

      Етапи проектування і монтажу вуличного світлодіодного освітлення.  

      Після вибору Компанії «ЛЕДСТЕР» виконавцем, ми спільно з замовником пройдемо кілька етапів підготовки до установки освітлювального обладнання, а саме:


Розробка та складання проекту. Кваліфіковані інженери складають рекомендації по установці і потужності джерел світла, які відповідають особливостям конкретного об'єкта освітлення;

розрахунок необхідних витратних матеріалів;

складання кошторисної документації і підрахунок кінцевої вартості послуги;

реалізація проекту в терміни, встановлені договором;

      Надаємо весь цикл послуг, гарантуючи високу якість і довговічність роботи. Власний цикл виробництва робить нас ідеальним виконавцем, адже замовнику не потрібно чекати доставки товару, довгого його монтажу та сервісного обслуговування у разі поломки, все це зробить одна компанія. Ефективні та довговічні світлодіодні світильники є оптимальним рішенням для вуличного освітлення. Виготовимо і встановимо обладнання у відповідність до ваших вимог і умов договору. Замовивши нас, Ви отримуєте надійного виконавця і першокласний сервіс на роки.


LEDSTER™ - це європейська якість за ціною вітчизняного виробника.


світильник на сонячній батареї, ліхтарі на сонячній батареї, ліхтарі на сонячних батареях, вуличний ліхтар на сонячній батареї, ліхтар на сонячній батареї, ліхтарики на сонячних батареях, купити світильник на сонячній батареї, сонячний світильник, вуличний ліхтар на сонячних батареях, купити ліхтар на сонячній батареї, купити ліхтарики на сонячних батареях, світильник на сонячних батареях, світильники на сонячній батареї, світильники на сонячних батареях, вуличні світильники на сонячних батареях, автономне вуличне освітлення на сонячних батареях, автономне вуличне освітлення