Промисловий світлодіодний світильник VS-UFO-PM-240W на світлодіодах PHILIPS

Під замовлення
 • Виробник: LEDSTER™
 • Код товару: VS-UFO-PM-240W
 • Наявність: В наявності
8 610грн.
Світлодіодний промисловий світильник VS-UFO-PM-240W Philips LED 

Характеристики: 


Потужність світильника - 240 Вт 

Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 

Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат / Гартоване скло (на замовлення) 
Колір корпусу - Чорний 
Тип світлодіодів - Philips Lumileds SMD 3030 LEDs 
Тип драйвера (ЕДЖ) - Mean Well Driver 
Світлова віддача - 130 - 140 лм/Вт 
Світловий потік - 31200 - 33600 лм 
Клас енергоефективності - А++ 
Напруга - 100 - 277В 
Частота, Гц - 50 
Кут розсіювання - 60° / 90° / 120° 
Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3000K / 4000K / 4500K / 5000K / 5500K / 6000K / 6500K 
Індекс передачі кольору, CRI - > 80 
Ступінь захисту - IP65 
Габарити - 390 x 195 мм 
Спосіб монтажу - Підвісний за гак / На ліру (додаткова комплектація) 
Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 
Гарантійний термін - 5 років 
Робоча температура - 40°C ~ +55°C 
Компенсація реактивної потужності - > 0.95 
Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 
Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 
Термін служби - > 50 000 годин 
Тип освітлення - Світлодіодне 
Електропід'єднання - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 
Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 240 Вт. 
Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 
 
Застосування освітлення: 
 
Для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т.ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 
Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП. 


           Виконуємо світлотехнічний розрахунок рівня освітленості в Dialux. 

 

 

     Промислове та складське освітлення, світильники для виробничих приміщень від LEDSTER™ 

     Проектування і монтаж складського промислового освітлення. 

       Оснащення будь-якого індустріального підприємства обов'язково включає в себе організацію промислового освітлення. Заводські будівлі, виробничі цехи, будівельні площі, складські приміщення - все це далеко не повний список об'єктів, які потребують якісного освітлення. Оптимально підібране обладнання, правильна його розстановка підвищать працездатність співробітників, їх продуктивність, а також заощадить витрати на електроенергію. Компанія LEDSTER ™ займається проектуванням, виробництвом, установкою і обслуговуванням промислового освітлення на об'єктах будь-якої квадратури. Досвідчені інженери розроблять проект, що відповідає особливостям заданого об'єкта та його габаритам. 

 

       Головні вимоги, яким повинна відповідати система освітлення промислових будівель та складських приміщень: 

 • Безперебійна робота в жорстких умовах експлуатації;
 • Висока продуктивність;
 • Легкість використання.

       Продукція, що випускається фірмою LEDSTER ™ повністю відповідає перерахованим вище вимогам. Промислові та складські світильники герметичні, що забезпечує роботу в будь-яких погодних умовах і температурних перепадах. Проекти промислового освітлення, реалізовані нашими співробітниками, відповідають всім сучасним вимогам і міжнародним стандартам. Встановлюємо промислове освітлення об'єктів, ціна якого буде залежати від масштабу робіт і кількості використаних матеріалів. 

 

     Нюанси установки промислового освітлення. 

       Компанія «ЛЕДСТЕР» - ідеальний виконавець проекту. Вибираючи нас як контрагента, ви вибираєте:

 • Розробку індивідуального проекту, монтаж і сервісне обслуговування промислового об'єкта;
 • Роботи, виконані чітко у відповідність з умовами договору;
 • Надійні, якісні та зносостійкі матеріали;
 • Вигідну ціну, обумовлену закритим циклом виготовлення;
 • Надійного виконавця;

       Проектування і установку устаткування слід довірити кваліфікованим інженерам - проектувальникам, здатним спланувати і запропонувати оптимальне розміщення джерел світла. Наше обладнання проходить перевірку перед установкою, що виключає поломку і необхідність заміни. Крім того, на всі роботи ми даємо гарантію 2 роки. У разі виходу з ладу, замінимо обладнання в максимально короткі терміни, не порушуючи робочий процес. Крім проектування і установки промислового освітлення на об'єктах, що будуються, виконаємо демонтаж застарілих систем освітлення, замінюючи новими - світлодіодними.

 

     Промислове (індустріальне) світлодіодне освітлення. 

       Системи освітлення промислових об'єктів умовно можна розділити на два типи: 

 

 • Зовнішнє. До нього відноситься підсвічування території індустріального підприємства, будівельного майданчика, портової зони і т.д. Для такого типу використовуються щогли освітлення, що забезпечує освітлення великих територій;
 • Внутрішнє. До об'єктів відносяться виробничі, складські приміщення, заводи;

       У промисловому світлодіодному освітленні джерела світла в основному встановлюються зверху, або зверху і збоку. Використання того чи іншого світлового обладнання обумовлюється умовами роботи і масштабами приміщення.

 

       Переваги світлодіодного освітлення роблять його найбільш поширеним для сучасних індустріальних об'єктів. Така освітлювальна система знижує витрати на електроенергію і підвищує загальну суму прибутку підприємства.

 

     Продукція компанії «ЛЕДСТЕР» має низку переваг, вона:

 

 • Економічна. Світлодіодні світильники споживають енергію до 10 разів менше, ніж інші джерела світла;
 • Довговічна. Термін служби може досягати 10 років;
 • Екологічна. Світлодіодне обладнання легко утилізувати;
 • Якісна. Мале тепловиділення, ніякого ультрафіолетового випромінювання;

      Серед запропонованого асортименту фірми «ЛЕДСТЕР» представлено обладнання будь-якої потужності. Якщо ви не знайдете відповідної продукції, ми виготовимо її за індивідуальним замовленням. Для оптових і постійних клієнтів пропонуємо спеціальні цінові та акційні пропозиції.

 

       Промислове світлодіодне обладнання власного виробництва

       Ми зацікавлені в довгостроковому і плідному співробітництві, що робить нас надійним виконавцем. Співпрацюючи з нами, ви працюєте з командою професіоналів, готової надати якісний і своєчасний сервіс. Оформити замовлення можна безпосередньо на нашому сайті або зв'язавшись з оператором по вказаних телефонах. Все виробництво і комплектація виконується нашими співробітниками, що забезпечує довгу і надійну роботу. Виготовимо світлодіодні світильники за індивідуальним замовленням, у відповідність до вимог замовника.

     Ми виготовляємо промислове освітлення спеціально для Вас! 

 

промислові світильники, промисловий світильник, світильник промисловий, світильники промислові, промислове освітлення, промислові світлодіодні світильники, промисловий світлодіодний світильник, промислові світильники для високих стель, світильники для виробничих цехів, промислові світильники led, світлодіодні світильники, світлодіодний світильник, світильник світлодіодний, світильники світлодіодні, діодні світильники, промислові світильники, промисловий світильник, світильник промисловий, світильники промислові, промислове освітлення, промислові світлодіодні світильники, промисловий світлодіодний світильник, промислові світильники для високих стель, світильники для виробничих цехів, промислові світильники led, світильник для котельні, магістральні світильники, прожекторні світильники, освітлення для промислових підприємств, світильник настінний промисловий, промислові світильники для високих стель, світильники для складу, норми освітленості території промислових підприємств, світильники для складських приміщень, світлодіодні світильники для складу, освітлення промислових підприємств, світильники для складу, світлодіодні лампи для виробничих приміщень, освітлення промислових підприємств, магістральні світлодіодні світильники, світлодіодні світильники для складських приміщень, світильник настінний світлодіодний промисловий, led світильники для складу, складське освітлення, освітлення для виробничих приміщень, світлодіодні лампи виробничих приміщень, прожекторний світильник, світлодіодні світильники для складу ціна, зовнішнє освітлення території підприємства, світильники для складу ціна, освітлення для складських приміщень, світильник для складу світлодіодний, світлодіодні світильники для промислових складів, світлодіодні лампи для складу, світильники для складів підвісні, складські світильники, світлодіодні світильники для складу з високими стелями, освітлення виробничого цеху, світлодіодні світильники для складів лампи, світильник вуличний настінний промисловий, світлодіодні лампи для складських приміщень, освітлення складу світлодіодне, світлодіодне освітлення складських приміщень, зовнішнє освітлення території, лед світильники у склад, освітлення промислових цехів, світильник для складу з високими стелями, світлодіодне освітлення виробничих приміщень, світильник у склад, світлодіодні світильники промислові, світильники для складів, світлодіодне освітлення промислових підприємств, світильники настінні промислові, складські світлодіодні світильники для складу, світлодіодний світильник для складу, лед світильники для складських приміщень, діодний світильник для складу, лед освітлення для складу, світлодіодні лампи у склад, світлодіодне освітлення для складу, лінійні світлодіодні світильники для складу, лінійні світильники led для складу, магістральні світильники, освітлення складів світильники, лед освітлення для цехів, світильники для газової котельні, магістральне освітлення, світлодіодні магістральні світильники, світильники на склад, лінійні світильники для складу, освітлення підприємств, лампи освітлення для виробничих приміщень, аварійний світильник для складу, світильники складські, світлодіодні світильники, освітлення території промислових підприємств, світильник магістральний, світильник промисловий настінний, світлодіодні світильники складські, світильники промислові настінні, магістральний світлодіодний світильник, промислові настінні світильники, освітлення виробничих приміщень, норми освітлення виробничих приміщень, вимоги до освітлення виробничих приміщень, світильники для виробничих приміщень, види освітлення виробничих приміщень, штучне освітлення виробничих приміщень