Лінійний промисловий LED світильник VS-LHB-P-100W на світлодіодах PHILIPS LED

  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: VS-LHB-P-100W
  • Наявність: В наявності
3 960грн.
Лінійний промисловий світильник VS-LHB-P-100W Philips LED 


Характеристики: 


Потужність світильника - 100 Вт  

Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 

Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат 

Колір корпусу - Сірий / Чорний 

Тип світлодіодів - Philips Lumileds SMD 3030 LEDs 

Тип драйвера (ЕДЖ) - VS  Driver 

Світлова віддача - 130 - 140 лм/Вт 

Світловий потік - 13000 - 14000 лм 

Клас енергоефективності - А++ 

Напруга - 85 - 265В 

Частота, Гц - 50 

Кут розсіювання - 30° / 60° / 90° / 30х70° / 60х90° / 60х120° 

Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3000K / 4000K / 4500K / 5000K / 5700K / 6000K / 6500K 

Індекс передачі кольору, CRI - > 80 

Ступінь захисту - IP65 

Габарити - 620 x 115 х 114 мм 

Спосіб монтажу - На поворотні кронштейни / Підвісний за троси підвісу (додаткова комплектація) 

Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 

Гарантійний термін - 3 роки 

Робоча температура - 40°C ~ +55°C 

Компенсація реактивної потужності (PFC) - > 0.95 

Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 

Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 

Термін служби - > 50 000 годин 

Тип освітлення - Світлодіодне 

Електропідключення - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 

Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 500 Вт. 

 

Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 


Застосування освітлення: 
 
Світильники для виробничих приміщень, для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т. ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 
Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП

 

           Виконуємо світлотехнічний розрахунок рівня освітленості в Dialux. 

 

           Світлодіодні лінійні світильники компанії LEDSTER - застосовуються для освітлення виробничих приміщень, складських приміщень, супермаркетів, приміщень побутового призначення та автомобільних парковок. Застосування в лінійних світильниках LEDSTER світлодіодів типу Philips і Bridgelux дозволило підвищити світлову ефективність світильника до 130 лм/Вт при зменшенні споживанні енергії. Температура світіння лінійного світильника має широкий діапазон, від 2700 до 6500 К.
 
                LED світильники серії VS-LHB-P-100W надійно захищені від пилу і вологи, їхній ступінь захисту IP65. Це дозволяє забезпечити їм ефективну роботу при різних умовах виробництва з високим рівнем забрудненості і запилення приміщення.
 
Представлене освітлення високої якості і з високою енергоефективністю.
                   Правильно організована система освітлення забезпечує безпеку і дає можливість істотно знизити суму оплати за споживану електричну енергію.
 
          Заміна освітлення на світлодіодне, неодмінно призведе до економії електроенергії і позитивно впливає на оточуючих.
 
          За допомогою сучасного світлодіодного освітлення в приміщеннях і на відкритих територіях можливо створити освітлення, дуже схоже на натуральне денне, яке звичне для очей кожної людини. LED освітлення буде освітлювати приміщення набагато ефективніше, ніж звичні газорозрядні і ртутні лампи. Світлодіодне освітлення забезпечує комфортні умови для роботи і активного відпочинку завдяки сильному і немерехтливому світловому потоку.
 
          Вартість електроенергії постійно зростає, що змушує власників підприємств і компаній приділяти особливу увагу економії. Завдяки світлодіодному освітленню можна економити електроенергію максимально.
 
           Вкладення коштів у придбання лінійних LED світильників призведе до щоденної істотної економії, яке окупиться в рази, а керівники компаній, які продовжують використовувати старі ртутні лампи на своїх об'єктах для освітлення, щомісяця оплачують багатотисячні рахунки.
 
          Світлодіодні підвісні лінійні світильники компанії LEDSTER відрізняються високою світловіддачею, тривалим терміном служби (більше 50 000 годин), екологічністю та економічністю - так як витрати електроенергії при використанні даного LED освітлення зводяться до мінімальних.


світильники для виробничих цехів, промисловий світлодіодний світильник, промислові світильники led, світильник для складу, освітлення складу, світильники для складських приміщень, освітлення для складу, світлодіодні світильники для складу, купольні світильники для складу, лінійний світильник, світильник світлодіодний лінійний, світильник лінійний, лінійні світлодіодний світильник світильник, світильник лінійний світлодіодний, світильник світлодіодний лінійний 1200 мм, led світильники лінійні, лінійний світильник led, магістральний світильник, промислові світильники, промисловий світильник, світильник промисловий, світильники промислові, промислове освітлення, промислові світлодіодні світильники, промисловий світлодіодний світильник, промислові світильники для високих стель, світильники для виробничих цехів, промислові світильники led, led прожектор, прожектора, світлодіодний прожектор, купити прожектор, світлодіодні світильники, світлодіодний світильник, світильник світлодіодний, світильники світлодіодні, світлодіодна лампа, світлодіодні лампи, світлодіодні люстри, люстри світлодіодні, діодні світильники, лампи світлодіодні, лампи лед, діодні лампи, купити лед лампи