Лінійний промисловий LED світильник VS-LHB-P-250W на світлодіодах PHILIPS LED

Під замовлення
  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: VS-LHB-P-250W
  • Наявність: В наявності
7 245грн.
Лінійний промисловий світильник VS-LHB-P-250W Philips LED 
 

Характеристики: 


Потужність світильника - 250 Вт 

Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 

Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат 

Колір корпусу - Сірий 

Тип світлодіодів - Philips Lumileds SMD 3030 LEDs 

Тип драйвера (ЕДЖ) - VS Driver 

Світлова віддача - 130 - 140 лм/Вт 

Світловий потік - 32500 - 35000 лм 

Клас енергоефективності - А++ 

Напруга - 85 - 265В 

Частота, Гц - 50 

Кут розсіювання - 30° / 60° / 90° / 30х70° / 60х90° / 60х120° 

Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3000K / 4000K / 4500K / 5000K / 5700K / 6000K / 6500K 

Індекс передачі кольору, CRI - > 80 

Ступінь захисту - IP65 

Габарити - 1421 x 115 х 114 мм 

Спосіб монтажу - На поворотні кронштейни / Підвісний за троси підвісу (додаткова комплектація) 

Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 

Гарантійний термін - 3 роки 

Робоча температура - 40°C ~ +55°C 

Компенсація реактивної потужності (PFC) - > 0.95 

Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 

Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 

Термін служби - > 50 000 годин 

Тип освітлення - Світлодіодне 

Електропід'єднання - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 

Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 500 Вт. 

Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 


Застосування освітлення: 
 
Для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т. ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 
Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП. 


           Виконуємо світлотехнічний розрахунок рівня освітленості в Dialux. 

 

 

            Промислові світлодіодні світильники VS-LHB-P-250W, світильники в цех від компанії LEDSTER - застосовуються для освітлення виробничих приміщень, складських приміщень, супермаркетів, приміщень побутового призначення та автомобільних парковок. Застосування в лінійних світильниках LEDSTER світлодіодів типу Philips і Bridgelux дозволило підвищити світлову ефективність світильника від 130 лм/Вт при зменшенні споживанні енергії. Температура світіння лінійного світильника має широкий діапазон, від 2700 до 6500 К.
 
                LED світильники серії VS-LHB-P-250W надійно захищені від пилу і вологи, їхній ступінь захисту IP65. Це дозволяє забезпечити їм ефективну роботу при різних умовах виробництва з високим рівнем забрудненості і запилення приміщення.
 
Представлене освітлення високої якості і з високою енергоефективністю.
                   Правильно організована система освітлення забезпечує безпеку і дає можливість істотно знизити суму оплати за споживану електричну енергію.
 
          Заміна освітлення на світлодіодне, неодмінно призведе до економії електроенергії і позитивно впливає на оточуючих.
 
          За допомогою сучасного світлодіодного освітлення в приміщеннях і на відкритих територіях можливо створити освітлення, дуже схоже на натуральне денне, яке звичне для очей кожної людини. LED освітлення буде освітлювати приміщення набагато ефективніше, ніж звичні газорозрядні і ртутні лампи. Світлодіодне освітлення забезпечує комфортні умови для роботи і активного відпочинку завдяки сильному і немерехтливому світловому потоку.
 
          Вартість електроенергії постійно зростає, що змушує власників підприємств і компаній приділяти особливу увагу економії. Завдяки світлодіодному освітленню можна економити електроенергію максимально.
 
           Вкладення коштів у придбання лінійних LED світильників призведе до щоденної істотної економії, яке окупиться в рази, а керівники компаній, які продовжують використовувати старі ртутні лампи на своїх об'єктах для освітлення, щомісяця оплачують багатотисячні рахунки.
 
          Світлодіодні підвісні лінійні світильники компанії LEDSTER відрізняються високою світловіддачею, тривалим терміном служби (більше 50 000 годин), екологічністю та економічністю - так як витрати електроенергії при використанні даного LED освітлення зводяться до мінімальних.

 

 

освітлення для складу ✓ підвісні світильники для складів ✓ складський підвісний світильник ✓ підвісні світильники для освітлення складів ✓ світильники для складських приміщень ✓ складське освітлення ✓ купити лампи на склад ✓ розрахувати освітлення на складі ✓ світильник складський ✓ промислові світлодіодні світильники Україна ✓ світлодіодні світильники від виробника ✓ led світильники для складу ✓ світлодіодні світильники для складських приміщень ✓ промислове освітлення ✓ освітлення складських приміщень ✓ вимоги до освітлення складських приміщень ✓ освітлення складу ✓ підвісні світильники для складів ✓ розрахунок освітлення складу ✓ освітлення складів світильниками ✓ освітлення складу норми ✓ індустріальні світильники ✓ світлодіодні світильники для складу від виробника ✓ освітлення складських приміщень ✓ освітлення складське ✓ освітлення складів промисловими світлодіодними світильниками ✓ накладні і стельові світлодіодні світильники ✓ промислові складські світильники ✓ світильники для освітлення виробничих цехів ✓ лінійні світильники і підвісні світильники типу "купольні" ✓ світильники промислового освітлення ✓ світильники для високих прольотів всередині споруд і будівель ✓ складське світлодіодне освітлення ✓ промислові світильники LED ✓ прожектори LED ✓ світильники складські світлодіодні ✓ світильник світлодіодний пиловологозахищений ✓ люмінесцентний світильник ✓ виробництво LED світильників ✓ освітлення в складському приміщенні ✓ складський світлодіодний світильник ✓ виробниче освітлення ✓ світильники для логістичних комплексів ✓ світильники для паркінгів ✓ магістральні світильники ✓ щоглові світильники ✓ прожекторні світильники ✓ промислово-складське освітлення ✓ освітлення для будівель промислових підприємств ✓ вимоги до освітлення складських приміщень ✓ все для промислового освітлення