Промисловий LED світильник VS-UFO-E-50W на світлодіодах Epistar (Тайвань)

 • Виробник: LEDSTER™
 • Код товару: VS-UFO-E-50W
 • Наявність: В наявності
1 980грн.
Промисловий світлодіодний світильник VS-UFO-E-50W 

Характеристики: 


Потужність світильника - 50 Вт 
Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 
Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат 
Колір корпусу - Чорний 
Тип світлодіодів - EPISTAR SMD 3030 LEDs 
Тип драйвера (ЕДЖ) - VS Driver 
Світлова віддача - 110 лм/Вт 
Світловий потік - 5500 лм 
Клас енергоефективності - А+ 
Напруга - 85 - 265В 
Частота, Гц - 50
Кут розсіювання - 60° / 90° / 120° 
Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3200K / 4000K / 4500K / 5000K / 5500K 5700K / 6000K / 6500K 
Індекс передачі кольору, CRI - > 80 
Ступінь захисту - IP65 
Габарити - 230 x155 мм 
Спосіб монтажу - Підвісний за гак / На ліру (додаткова комплектація) 
Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 
Гарантійний термін - 2 роки 
Робоча температура - 35°C ~ +55°C 
Компенсація реактивної потужності - > 0.95 
Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 
Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 
Термін служби - > 50 000 годин 
Тип освітлення - Світлодіодне 
Електропід'єднання - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 
 
Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 250 Вт. 
 
Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 
 
Застосування освітлення: 
Для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т.ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 
Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП. 

 

 

Промислове та складське освітлення від LEDSTER™ 

Проектування і монтаж складського промислового освітлення. 

       Оснащення будь-якого індустріального підприємства обов'язково включає в себе організацію промислового освітлення. Заводські будівлі, виробничі цехи, будівельні площі, складські приміщення - все це далеко не повний список об'єктів, які потребують якісного освітлення. Оптимально підібране обладнання, правильна його розстановка підвищать працездатність співробітників, їх продуктивність, а також заощадить витрати на електроенергію. Компанія LEDSTER ™ займається проектуванням, виробництвом, установкою і обслуговуванням промислового освітлення на об'єктах будь-якої квадратури. Досвідчені інженери розроблять проект, що відповідає особливостям заданого об'єкта та його габаритам. 

 

       Головні вимоги, яким повинна відповідати система освітлення промислових будівель та складських приміщень:

 • Безперебійна робота в жорстких умовах експлуатації;
 • Висока продуктивність;
 • Легкість використання.

       Продукція, що випускається фірмою LEDSTER™ повністю відповідає перерахованим вище вимогам. Промислові та складські світильники герметичні, що забезпечує роботу в будь-яких погодних умовах і температурних перепадах. Проекти промислового освітлення, реалізовані нашими співробітниками, відповідають всім сучасним вимогам і міжнародним стандартам. Встановлюємо промислове освітлення об'єктів, ціна якого буде залежати від масштабу робіт і кількості використаних матеріалів. 

 

     Нюанси установки промислового освітлення. 

       Компанія «ЛЕДСТЕР» - ідеальний виконавець проекту. Вибираючи нас як контрагента, ви вибираєте:

 • Розробку індивідуального проекту, монтаж і сервісне обслуговування промислового об'єкта;
 • Роботи, виконані чітко у відповідність з умовами договору;
 • Надійні, якісні та зносостійкі матеріали;
 • Вигідну ціну, обумовлену закритим циклом виготовлення;
 • Надійного виконавця;

       Проектування і установку устаткування слід довірити кваліфікованим інженерам - проектувальникам, здатним спланувати і запропонувати оптимальне розміщення джерел світла. Наше обладнання проходить перевірку перед установкою, що виключає поломку і необхідність заміни. Крім того, на всі роботи ми даємо гарантію 2 роки. У разі виходу з ладу, замінимо обладнання в максимально короткі терміни, не порушуючи робочий процес. Крім проектування і установки промислового освітлення на об'єктах, що будуються, виконаємо демонтаж застарілих систем освітлення, замінюючи новими - світлодіодними.

 

     Промислове (індустріальне) світлодіодне освітлення

     Системи освітлення промислових об'єктів умовно можна розділити на два типи:

 

 • Зовнішнє. До нього відноситься підсвічування території індустріального підприємства, будівельного майданчика, портової зони і т.д. Для такого типу використовуються щогли освітлення, що забезпечує освітлення великих територій;
 • Внутрішнє. До об'єктів відносяться виробничі, складські приміщення, заводи;

       У промисловому світлодіодному освітленні джерела світла в основному встановлюються зверху, або зверху і збоку. Використання того чи іншого світлового обладнання обумовлюється умовами роботи і масштабами приміщення.

 

       Переваги світлодіодного освітлення роблять його найбільш поширеним для сучасних індустріальних об'єктів. Така освітлювальна система знижує витрати на електроенергію і підвищує загальну суму прибутку підприємства.

 

     Продукція компанії «ЛЕДСТЕР» має низку переваг, вона:

 

 • Економічна. Світлодіодні світильники для виробничих приміщень споживають енергію до 10 разів менше, ніж інші джерела світла;
 • Довговічна. Термін служби може досягати 10 років;
 • Екологічна. Світлодіодне обладнання легко утилізувати;
 • Якісна. Мале тепловиділення, ніякого ультрафіолетового випромінювання;

      Серед запропонованого асортименту фірми «ЛЕДСТЕР» представлено обладнання будь-якої потужності. Якщо ви не знайдете відповідної продукції, ми виготовимо її за індивідуальним замовленням. Для оптових і постійних клієнтів пропонуємо спеціальні цінові та акційні пропозиції.

 

       Промислове світлодіодне обладнання власного виробництва

       Ми зацікавлені в довгостроковому і плідному співробітництві, що робить нас надійним виконавцем. Співпрацюючи з нами, ви працюєте з командою професіоналів, готової надати якісний і своєчасний сервіс. Оформити замовлення можна безпосередньо на нашому сайті або зв'язавшись з оператором по вказаних телефонах. Все виробництво і комплектація виконується нашими співробітниками, що забезпечує довгу і надійну роботу. Виготовимо світлодіодні світильники за індивідуальним замовленням, у відповідність до вимог замовника.

     Ми виготовляємо промислове освітлення спеціально для Вас! світлодіодний світильник, світильник світлодіодний, led світильник, лед світильник, лед світильники, світлодіодні світильники, світильники лед, лед світильники на стелю, світлодіодні світильники на стелю, лед світильники потолочні, діодні світильники, світильники світлодіодні, світильники на стелю, світильник світлодіодний стельовий, купити лед світильник, ледовські світильники, купити світлодіодні світильники, led світильники, світильники лед стельові, світильник підвісний, світильники потолочні лед, купити лед світильники, потолочні накладні світильники, потолочні лед світильники, купити діодний світильник, лед світильники відгуки, купити світильник на стелю, світлодіодні потолочні світильники, потолочні світлодіодні світильники, купити світильник світлодіодний, купити світильники лед, накладні світлодіодні світильники, настінні світильники лед, діодні світильники купити, led світильник стельовий, купити led світильники, світильник стельовий світлодіодний, світильник промисловий, лед світильники купити, купить світильник світлодіодний, ледовський світильник, світильники під стелю, промислові світлодіодні світильники, світильники промислові, світильники стельові лед, купити підвісний світильник, світильники led, світильники ледовські, світильники лінійні, промисловий світильник, купить світлодіодний світильник, світильники лед купити, світлодіодний світильник купити, купити підвісні світильники, лед світильники ціна, світлодіодні світильники промислові, світильник підвісний промисловий, лед світильники накладні, світлодіодні світильники купити, світильник світлодіодний промисловий, промислові лед світильники, світильники світлодіодні купити, led світильники купити, світильники лед ціна, світильник лед ціна, світлодіодні світильники ціна, світлодіодні стельові світильники, світильники для виробничих приміщень