Промисловий LED світильник VS-UFO-E-100W на світлодіодах Epistar (Тайвань)

  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: VS-UFO-E-100W
  • Наявність: В наявності
2 460грн.
Промисловий світлодіодний світильник VS-UFO-E-100W 

Характеристики: 


Потужність світильника - 100 Вт 
Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 
Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат 
Колір корпусу - Чорний 
Тип світлодіодів - EPISTAR SMD 3030 LEDs 
Тип драйвера (ЕДЖ) - VS Driver 
Світлова віддача - 110 лм/Вт 
Світловий потік - 11000 лм 
Клас енергоефективності - А+ 
Напруга - 85 - 265В 
Частота, Гц - 50 
Кут розсіювання - 60° / 90° / 120° 
Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3200K / 4000K / 4500K / 5000K / 5500K 5700K / 6000K / 6500K 
Індекс передачі кольору, CRI - > 80 
Ступінь захисту - IP65 
Габарити - 288 x 150 мм 
Спосіб монтажу - Підвісний за гак / На ліру (дод комплектація) 
Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 
Гарантійний термін - 2 роки 
Робоча температура - 40°C ~ +55°C 
Компенсація реактивної потужності - > 0.95 
Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 
Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 
Термін служби - > 50 000 годин 
Тип освітлення - Світлодіодне 
Електропід'єднання - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 
 
Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 250 Вт. 
 
Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 
 

Застосування освітлення: 
Для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т.ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 

Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП. 
     
Виконуємо світлотехнічний розрахунок рівня освітленості в Dialux. 
 

           Світлодіодні підвісні лампи LEDSTER серії VS-UFO-E-100W - сучасне промислове світлодіодне освітлення високої якості з високою енергоефективністю. 

 
           Якість освітлення виробничих приміщень - це важливий показник який має безпосередній вплив на ефективність роботи персоналу підприємства і на якість продукції, що випускається.
 
           Правильно організована система освітлення на підприємстві забезпечує безпеку на виробництві і дає можливість істотно знизити суму оплати за споживану електричну енергію.
 
          Заміна освітлення на підприємстві на світлодіодне, неодмінно призведе до економії електроенергії та позитивно впливає на роботу співробітників підприємства.
 
          За допомогою сучасного промислового світлодіодного освітлення в приміщеннях можливо створити освітлення, дуже схоже на натуральне денне, яке звичне для очей кожної людини. LED освітлення буде освітлювати приміщення набагато ефективніше ніж звичні для промислових підприємств ртутні лампи. Світлодіодне освітлення забезпечує комфортні умови для роботи завдяки сильному і немерехтливому світловому потоку.
 
          Вартість електроенергії постійно зростає, що змушує власників виробничих підприємств приділяти особливу увагу економії. Завдяки світлодіодному освітленню можна економити електроенергію максимально.
 
           Вкладення грошей у придбання світлодіодних світильників призводить до щоденної істотної економії, яке окуповується в рази, а керівники підприємств, які продовжують використовувати старі ртутні лампи у себе на підприємствах, щомісяця сплачують багатотисячні рахунки.
 
          Світлодіодне промислове освітлення компанії LEDSTER відрізняється високою світловіддачею, тривалим терміном служби (більше 50 000 годин), екологічністю і економічністю, так як витрати електроенергії при використанні промислового LED освітлення зводяться до мінімальних. А для виробництв, що відносяться до харчової промисловості світлодіодне освітлення - це ще й гарантія екологічності виробництва.


світлодіодний світильник, світильник світлодіодний, led світильник, лед світильник, лед світильники, світлодіодні світильники, світильники лед, лед світильники на стелю, світлодіодні світильники на стелю, лед світильники потолочні, діодні світильники, світильники світлодіодні, світильники на стелю, світильник світлодіодний стельовий, купити лед світильник, ледовські світильники, купити світлодіодні світильники, led світильники, світильники лед стельові, світильник підвісний, світильники потолочні лед, купити лед світильники, потолочні накладні світильники, потолочні лед світильники, купити діодний світильник, лед світильники відгуки, купити світильник на стелю, світлодіодні потолочні світильники, потолочні світлодіодні світильники, купити світильник світлодіодний, купити світильники лед, накладні світлодіодні світильники, настінні світильники лед, діодні світильники купити, led світильник стельовий, купити led світильники, світильник стельовий світлодіодний, світильник промисловий, лед світильники купити, купить світильник світлодіодний, ледовський світильник, світильники під стелю, промислові світлодіодні світильники, світильники промислові, світильники стельові лед, купити підвісний світильник, світильники led, світильники ледовські, світильники лінійні, промисловий світильник, купить світлодіодний світильник, світильники лед купити, світлодіодний світильник купити, купити підвісні світильники, лед світильники ціна, світлодіодні світильники промислові, світильник підвісний промисловий, лед світильники накладні, світлодіодні світильники купити, світильник світлодіодний промисловий, промислові лед світильники, світильники світлодіодні купити, led світильники купити, світильники лед ціна, світильник лед ціна, світлодіодні світильники ціна, світлодіодні стельові світильники