Світлодіодний промисловий світильник VS-UFO-P-240W на світлодіодах PHILIPS LED

  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: VS-UFO-P-240W
  • Наявність: В наявності
6 355грн.
Світлодіодний світильник VS-UFO-P-240W Philips LED 


Характеристики: 


Потужність світильника - 240 Вт 
Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав 
Матеріал розсіювача - Ударостійкий полікарбонат / Гартоване скло (на замовлення) 
Колір корпусу - Чорний 
Тип світлодіодів - Philips Lumileds SMD 3030 LEDs 
Тип драйвера (ЕДЖ) - VS Driver 
Світлова віддача - 130 - 140 лм/Вт 
Світловий потік - 31200 - 33600 лм 
Клас енергоефективності - А++ 
Напруга - 85 - 265В 
Частота, Гц - 50 
Кут розсіювання - 60° / 90° / 120° 
Корельована колірна температура (ССТ) - 2700K / 3200K / 4000K / 4500K / 5000K / 5500K 5700K / 6000K / 6500K 
Індекс передачі кольору, CRI - > 80 
Ступінь захисту - IP65 
Габарити - 390 x 195 мм 
Спосіб монтажу - Підвісний за гак / На ліру (додаткова комплектація) 
Тип LED світильника - Промисловий, Складський, Вологозахищений 
Гарантійний термін - 3 роки 
Робоча температура - 40°C ~ +55°C 
Компенсація реактивної потужності - > 0.95 
Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 
Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 
Термін служби - > 50 000 годин 
Тип освітлення - Світлодіодне 
Електропід'єднання - Індивідуальне або транзитне кабелем (під замовлення) 
Потужність світильника даної моделі під замовлення може бути будь-якою до 250 Вт. 

Додаткові опції (під замовлення) - Дімування 10 ... 100% (регулювання інтенсивності світлового потоку). 
 
Застосування освітлення: 
 
Для промислових приміщень, для складських приміщень, для освітлення високих робочих приміщень, для освітлення низьких робочих приміщень, для освітлення робочого місця, освітлення для цеху, освітлення промислових зон, для освітлення спортзалу, для освітлення критих спортивних об'єктів, світлодіодне освітлення в промисловості, для приміщень з високим вмістом пилу і вологи, для освітлення складських, виробничих, комерційних, сільськогосподарських, допоміжних та інших приміщень, в т. ч. у вибухонебезпечних зонах класу 22 і пожежонебезпечних зонах класу П-I, П-II. 
 
Сучасний аналог промислових світильників ДСП, ДПП, ДСО, ДСУ, НББ, ЛСП, НСП, ГСП, ЖСП, РСП. 


 

           Виконуємо світлотехнічний розрахунок рівня освітленості в Dialux.  


           Світлодіодні підвісні світильники LEDSTER серії VS-UFO-P-240W Philips LED - сучасне промислове світлодіодне освітлення високої якості з високою енергоефективністю. 

      
Освітлення промислових приміщень висотою до 13,5 м. 

Світильники даного типу використовують для освітлення промислових приміщень висотою до 13,5 м в якості світлодіодного аналогу люмінесцентних світильників 2х36 або 2х58. 

 

Порада: звертайте увагу на розсіювач. Він не повинен мати смуг або клітин. Через них на освітлюваній поверхні буде зебра. 

Для освітлення виробничих приміщень висотою від 4 м до 6 м. 

Застосовують лінійні світильники зі сталі та алюмінію потужністю від 60 Вт до 100 Вт, які є світлодіодними аналогами промислових світильників з лампами ДРЛ 250. 

 

Порада: звертайте увагу на засліплення. Світильник не повинен викликати зорового дискомфорту навіть при погляді знизу вгору. 

Потужні промислові світлодіодні світильники для висоти від 12 м. 

Для оптимізації освітлення, світлодіоди забезпечуються лінзами (вторинною оптикою). Споживана потужність світлодіодних світильників для виробничих приміщень в середньому становить 150 Вт. Використовуються як підвісні так і настінні світильники. 

 

Заміна промислових світильників з лампами ДРЛ 400, ДРЛ 700, ДРЛ 1000 на світлодіодні аналоги, дає чудовий економічний ефект. 

Промислове світлодіодне освітлення в питаннях і відповідях. 

Питання: Чи можливо отримати зразки промислових світильників для пробної установки?

Відповідь: Так, ми зазвичай надаємо зразки світильників, щоб замовник міг упевнитися в правильності зроблених розрахунків. 

 

Питання: Скільки коштує розрахунок освітленості для промислового приміщення площею 10 тис. кв. м, розділеного на кілька виробничих ділянок, з виділеним мезоніном? 

Відповідь: Ми робимо всі світлотехнічні розрахунки безкоштовно. 

 

Питання: Чому ми не рекомендуємо використовувати для освітлення цехів світильники з відкритими діодами?

Відповідь: Прагнучи до економії багато ігнорують засліпленість при модернізації освітлення виробничого приміщення. Покупці, в гонитві за зниженням початкових вкладень, закривають очі на сліпучий ефект світлодіодів. Але є очевидний факт - засліплення працівників, вірний шлях до травматизму. А якщо у водія автокара будуть в очах зайчики? Це ж як тимчасова сліпота! 

 

Європейські виробничі компанії особливо стежать за осліпленням персоналу, тому купують для освітлення виробничих приміщень і складів тільки підвісні світильники з низькою габаритною яскравістю.


Питання: Що головне при заміні люмінесцентних світильників типу 2х36 для освітлення робочих місць в виробничих приміщеннях на світлодіодні світильники?

Відповідь: Серед великого числа світильників, які позиціонуються як промислові аналоги ЛПО 2х36 слід вибирати тільки ті, які мають матовий напівкруглий (опуклий) розсіювач і потужність близько 40Вт.

На наш погляд, головним фактором, на який в цьому випадку слід звертати увагу є рівномірність освітлення і широкий розподіл світла. Уникайте спрямованого світла, так як на малих висотах світло буде тільки на робочій поверхні, а всі навколишні предмети і стіни поринуть в тінь. Це викликає некомфортні зорові відчуття.

У більшості випадків освітлення цехів виконується на висоті 4 - 6 метрів. Використовуйте лінійні світильники з призматичним або матовим розсіювачем. Цей тип розсіювача забезпечить косинусному КСС з кутом в межах 90°, що оптимально для цехового освітлення з висоти 6 метрів.


Питання: Як правильно підбирати промислові світлодіодні аналоги для потужних світильників з лампами ДРЛ і МГЛ?

Відповідь: Чим потужніший світильник, який ми замінюємо на світлодіодний, тим уважніше слід ставитися до розрахунків освітленості.

 

При підборі аналогів для світильників з лампами ДРЛ 700 або ДРЛ 1000 в першу чергу звертайте увагу на дорогі світильники. Як показує практика чим вища ціна, тим вище енергоефективність і надійність.


Вибір рішення щодо освітлення виробничих приміщень за допомогою дешевих світлодіодних світильників завжди дорожче. Світла від них менше, споживання вище, відсоток виходу з ладу дуже високий. 

 

Якщо ви займаєтеся експлуатацією світла в промислових приміщеннях то для вас не секрет, як складно і дорого ремонтувати світильника на висоті 14 метрів. Ніяка негайна економія не покриє ризиків. 

         Питання: Які основні характеристики світлодіодів для експлуатації в промисловому освітленні?

Відповідь: Світлодіодні світильники пило і вологонепроникні, багато моделей мають сертифікати вибухозахисту. Промислові світлодіодні світильники можуть монтуватися на різних кріпленнях: підвіс, накладний монтаж, поворотна скоба або ліра. Зазвичай світильники кріпляться до кабельного лотка, або до балки. Найпоширенішим є підвісний світильник з можливістю кріплення на трос. 

 

Так само важливою особливістю промислового освітлення є можливість використання фокусуючих і розсіюючих лінз, які дозволяють вирішувати завдання освітлення виробничих приміщень з великих висот і складів в міжстелажних просторах без змін в конструкції корпусу світильника. Застосування промислових світильників дозволяє вивільнити енергоресурси на підприємстві і перенаправити їх на інші виробничі потреби. Промислові світильники мають тривалий термін служби - до 100000 годин постійного світіння. Це дозволяє експлуатувати промислові світильники на протязі довгих років. 


Який тип світильника підходить саме Вам підкажуть наші фахівці - консультанти за телефоном, вказаному на сайті. 


освітлення для складу ✓ підвісні світильники для складів ✓ складський підвісний світильник ✓ підвісні світильники для освітлення складів ✓ світильники для складських приміщень ✓ складське освітлення ✓ купити лампи на склад ✓ розрахувати освітлення на складі ✓ світильник складський ✓ промислові світлодіодні світильники Україна ✓ світлодіодні світильники від виробника ✓ led світильники для складу ✓ світлодіодні світильники для складських приміщень ✓ промислове освітлення ✓ освітлення складських приміщень ✓ вимоги до освітлення складських приміщень ✓ освітлення складу ✓ підвісні світильники для складів ✓ розрахунок освітлення складу ✓ освітлення складів світильниками ✓ освітлення складу норми ✓ індустріальні світильники ✓ світлодіодні світильники для складу від виробника ✓ освітлення складських приміщень ✓ освітлення складське ✓ освітлення складів промисловими світлодіодними світильниками ✓ накладні і стельові світлодіодні світильники ✓ промислові складські світильники ✓ світильники для освітлення виробничих цехів ✓ лінійні світильники і підвісні світильники типу "купольні" ✓ світильники промислового освітлення ✓ світильники для високих прольотів всередині споруд і будівель ✓ складське світлодіодне освітлення ✓ промислові світильники LED ✓ прожектори LED ✓ світильники складські світлодіодні ✓ світильник світлодіодний пиловологозахищений ✓ люмінесцентний світильник ✓ виробництво LED світильників ✓ освітлення в складському приміщенні ✓ складський світлодіодний світильник ✓ виробниче освітлення ✓ світильники для логістичних комплексів ✓ світильники для паркінгів ✓ магістральні світильники ✓ щоглові світильники ✓ прожекторні світильники ✓ промислово-складське освітлення ✓ освітлення для будівель промислових підприємств ✓ вимоги до освітлення складських приміщень ✓ все для промислового освітлення ✓ промислові світильники ✓ промисловий світильник ✓ світильник промисловий ✓ світильники промислові ✓ промислове освітлення ✓ промислові світлодіодні світильники ✓ промисловий світлодіодний світильник ✓ промислові світильники для високих стель ✓ світильники для виробничих цехів ✓ промислові світильники led