Світлодіодна лампа LXB E40/E27 - 20W

 • Виробник: LEDSTER™
 • Код товару: LXB-HPBL-20
 • Наявність: В наявності
140грн.
Світлодіодна лампа LXB E40/E27 - 20Вт

   Характеристики:


 • Цоколь: Е27 / E40
 • Світловий потік: 1900 лм
 • Енергоефективність: 95 лм/Вт
 • Колірна температура: 6500K
 • Робоча напруга: 140-280В
 • Кут розсіювання: 240 градусів
 • Габаритні розміри: 77/147   D/H
 • Світлодіоди: EPISTAR 5730
 • Аналог ламп розжарювання 200Вт
 • Термін служби: 50000 годин
 • Гарантія - 2 роки
 

 

        Висока економічність.

Високий ККД світлодіодів і низька споживана потужність веде до економії електроенергії до 80%, що дає суттєвий економічний ефект, особливо в промислових маштабах.

 

        Використання ламп Е40 не вимагає заміни світильника.

При заміні ламп на світлодіодні, різко знижуються витрати, за рахунок зменшення витрат на оплату електроенергії та відсутності експлуатаційних витрат.

 

        Довговічність.

        Світлодіодне освітлення має найбільший термін служби серед освітлювальних приладів. Виробники декларують, що термін служби світлодіодів складає від 30 до 100 тисяч годин, а це від 6 до 20 років роботи по 12 годин на добу. Протягом цього часу доведеться змінити до сотні звичайних лампочок і до 20 люмінесцентних. Для порівняння, галогенна лампи працює 1000 годин, металогалогенні лампа - 3000 годин.

 

        Відсутність скляної колби і нитки розжарювання забезпечують світлодіодним лампам високу механічну міцність, надійність і вібростійкість.

 

        Стійкість до перепадів напруги.

        При зниженні напруги живлення до 100В, яскравість освітлення не знижується.

       Стабільна робота і гарантована якість освітлення в широких кліматичних умовах.

       Діапазон робочих температур від -60 до + 50 ° С. Стабільна робота при низьких температурах навколишнього середовища (лампи ДРЛ і ДНаТ мають проблеми з запуском при низьких температурах).

 

        Миттєве включення при подачі напруги живлення (у газонаповнених ламп типу ДРЛ час підпалу і повторного запалювання становить приблизно від 4 до 5 хвилин.

 

        Повна відсутність небезпеки перевантаження електромереж у момент включення (пусковий струм незначний).

 

        Відсутній ефект низькочастотних мерехтінь - пульсацій. Світловий потік світлодіодних ламп постійний і природний. У них також відсутнє ультрафіолетове випромінювання.

 

        Екологічна безпека - дозволяє виключити витрати на утилізацію і забезпечує збереження навколишнього середовища. Світлодіодні лампи не вимагають спеціальних умов утилізації, так як не містять ртуті і її похідних, а також інших шкідливих, отруйних або небезпечних речовин і складових матеріалів.

 

           Світлодіодне освітлення від компанії LEDSTER - сучасне промислове світлодіодне освітлення високої якості з високою енергоефективністю.

 

           Якість освітлення виробничих приміщень - це важливий показник який має безпосередній вплив на ефективність роботи персоналу підприємства, що також впливає на якість продукції, що випускається.

 

           Правильно організована система освітлення на підприємстві забезпечує безпеку на виробництві і дає можливість істотно знизити суму оплати за споживану електричну енергію.

 

          Заміна освітлення на підприємстві на світлодіодне, неодмінно призведе до економії електроенергії і робить позитивний вплив на роботу співробітників підприємства.

 

          За допомогою сучасного промислового світлодіодного освітлення в приміщеннях можливо створити освітлення, дуже схоже на натуральне денне, яке звичне для очей кожної людини. LED освітлення буде освітлювати приміщення набагато ефективніше, ніж звичні для промислових підприємств ртутні лампи. Світлодіодне освітлення забезпечує комфортні умови для роботи завдяки сильному і немерехтливому світловому потоку.

 

          Вартість електроенергії постійно зростає, що змушує власників виробничих підприємств приділяти особливу увагу економії. Завдяки світлодіодному освітленню можна економити електроенергію максимально.

 

           Вкладення грошей у придбання світлодіодних ламп призводить до щоденної істотної економії, яке окупається в рази, а керівники підприємств, які продовжують використовувати старі ртутні лампи у себе на підприємствах, щомісяця оплачують багатотисячні рахунки.

 

          Світлодіодне промислове освітлення компанії LEDSTER відрізняється високою світловіддачею, тривалим терміном служби (більше 50 000 годин), екологічністю і економічністю - так як витрати електроенергії при використанні промислового LED освітлення зводяться до мінімальних. А для виробництв, які відносяться до харчової промисловості світлодіодне освітлення - це ще й гарантія екологічності виробництва.