Прожектор для спортивних об‘єктів VS-IHB-D-3000W

Під замовлення
  • Виробник: LEDSTER™
  • Код товару: VS-IHB-D-3000W
  • Наявність: В наявності
145 200грн.

Світлодіодний прожектор для освітлення стадіонів VS-IHB-D-3000W


Характеристики: 


Потужність прожектора - 3000 Вт 

Матеріал корпусу - Алюміній з порошковим покриттям  

Матеріал лінз - Ударостійкий полікарбонат  

Колір корпусу - Чорний 

Тип світлодіодів - Philips Lumileds SMD 5050 LEDs 

Тип драйвера (ЕІП) - VS Driver / Mean Well Driver / MOSO Driver 

Світлова віддача - 140 - 160 лм/Вт 

Світловий потік - 420 000 лм - 480 000 лм 

Клас енергоефективності - А++ 

Напруга - 85 - 265В / 200 - 480В на замовлення   

Частота, Гц - 50 

Кут розсіювання - 10° / 30° / 45° / 60° 

Колірна температура - 2700K / 3200K / 4000K / 4500K / 5000K / 5500K / 5700K / 6000K / 6500K 

Індекс передачі кольору, CRI - > 80 Ra / 90 Ra на замовлення  

Ступінь захисту - IP66 / IK10  

Габарити - 1166 х 885 х 573 мм  

Вага - 82,0 кг 

Спосіб монтажу - На поворотний кронштейн ліру   

Тип LED прожектора - Для спортивних об'єктів, для футбольних стадіонів  

Гарантійний термін - 3 роки (5 років в комплектації з драйвером Mean Well) 

Робоча температура - 30°C ~ +55°C 

Компенсація реактивної потужності - > 0.95 

Механічна стійкість - М1 (ГОСТ 30631-99) 

Клас електрозахисту - І (ДСТУ ІЕС 60598-1:2002) 

Захист від стрибків напруги - 10 кВт / 20 кВт на замовлення  

Термін служби - > 50 000 годин 

Тип освітлення - Спортивне освітлення 

Електропідключення - Індивідуальне 

Потужність прожектора даної моделі від 500 Вт до 3000 Вт. Лазерний прицільний пристрій (комплектується опційно). Дає Вам точний контроль для правильного виставлення спортивного прожектора під час монтажу і його націлюванням на точне оптимальне положення згідно проекту освітлення стадіону.  


Переваги світлодіодного прожектора даної моделі:

Легкий монтаж і низькі витрати на обслуговування;

Енергозбереження, відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, виділяє мало тепла;

Інтелектуальна система затемнення: 0-10 В, режими затемнення DMX і DALI; 

Фотореле - Для автоматичної роботи день / ніч (опційно).  


Спортивне освітлення - це освітлення спортивних майданчиків, яке має відповідати певним нормам та вимогам для забезпечення безпечної та комфортної гри для спортсменів та глядачів. Спортивні прожектори використовуються для освітлення футбольних стадіонів, тенісних кортів, баскетбольних майданчиків та інших спортивних об'єктів.


Основні вимоги до спортивного освітлення встановлені нормами DIN EN 12193, IES RP-6 та CIE (Міжнародна комісія з освітлення). Норми визначають яскравість, рівномірність та спрямованість світла, щоб забезпечити комфортні умови для гри та перегляду спортивних змагань.


Світлодіодні прожектори стали популярними в спортивному освітленні з огляду на їх високу ефективність та низький рівень споживання електроенергії. Вони забезпечують більш яскраве та рівномірне освітлення, ніж традиційні газорозрядні лампи та мають довший термін служби.


Основні характеристики світлодіодних прожекторів для спортивного освітлення включають потужність, світловий потік, кут розсіювання світла та кольорову температуру. Для футбольного стадіону потрібні прожектори зі світловим потоком більше 30 000 люменів на прожектор, щоб забезпечити достатню яскравість. Для тенісного корту потрібні менш потужні прожектори зі світловим потоком близько 20 000 люмен на прожектор.

Загалом, світлодіодні прожектори для спортивного освітлення мають високу ефективність, довгий термін служби. 

Спортивне освітлення є дуже важливим елементом для забезпечення якісного та безпечного проведення спортивних змагань та тренувань на стадіонах, аренах та інших спортивних об'єктах.


У залежності від виду спорту, розмірів та типу спортивного майданчика, використовуються різні типи спортивних прожекторів. Наприклад, для освітлення футбольного поля можуть використовуватися прожектори потужністю від 300 до 2000 Вт, які зазвичай розташовують на високих мачтах.


У більшості випадків, лед прожектори використовуються для освітлення спортивних майданчиків, оскільки вони є більш енергоефективними та довговічними, порівняно з традиційними прожекторами з ртутними лампами.


Що стосується норм освітлення спортивних об'єктів, то вони регулюються міжнародними та національними стандартами. Наприклад, для футбольних стадіонів, Міжнародна Федерація Футболу (FIFA) рекомендує освітлення на рівні від 500 до 1500 люксів на полі, в залежності від рівня змагань. Для тенісних кортів, рекомендований рівень освітлення зазвичай становить близько 500 люксів.


Загалом, світлодіодні прожектори забезпечують якісне та ефективне освітлення спортивних об'єктів, що відповідає вимогам стандартів та забезпечує безпеку спортсменів та глядачів. 

Зазвичай, норми освітлення спортивних об'єктів визначаються в залежності від рівня змагань та відповідного виду спорту. Зокрема, для футбольних стадіонів, Міжнародна Федерація Футболу (FIFA) рекомендує рівень освітлення на рівні від 500 до 1500 люксів на полі для різних рівнів змагань. Для тренувань, рекомендований рівень освітлення може бути меншим, зазвичай він становить близько 200 - 300 люксів.


Що стосується освітлення футбольних стадіонів де будуть проводитися телетрансляції, то для забезпечення якісної трансляції необхідно забезпечити й високий рівень освітлення, який може бути вищим, ніж для звичайних тренувань або змагань. Зазвичай, для забезпечення якісної телетрансляції, рівень освітлення може сягати до 2000 люксів на полі або більше.


Загалом, норми освітлення спортивних об'єктів визначаються з огляду на рівень змагань та вимоги до якості трансляції, і можуть відрізнятися залежно від країни та спортивного виду. В будь-якому випадку, важливо дотримуватися встановлених норм для забезпечення безпеки та якості проведення спортивних турнірів. 

В Україні мінімальний рівень освітлення для тренувань на футбольному полі встановлений нормативним документом "Норми охорони праці при експлуатації зовнішнього освітлення спортивних майданчиків, стадіонів та вуличних тренажерів" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013). Згідно з цим документом, мінімальний рівень освітлення для тренувань на футбольному полі повинен бути не менше 200 люксів.


Проте, варто зазначити, що це є мінімальний рівень і в реальності, в залежності від рівня змагань та інших факторів, рівень освітлення може бути вищим. Також, бажано враховувати рекомендації Міжнародної Федерації Футболу (FIFA) щодо освітлення футбольних полів для різних рівнів змагань, які можуть змінюватися відповідно до вимог трансляції та інших факторів. 

Згідно зі стандартом EN 12193 "Освітлення спортивних об'єктів", середня горизонтальна освітленість Eh ave для футболу залежить від класу гри та типу занять, що проводяться на футбольному полі.

Наприклад для класу гри "Тренування та відпочинок" на футбольному полі середній рівень освітленості повинен бути не менше 100 люксів.


Проте, варто зазначити, що це є лише рекомендація і в залежності від конкретних вимог та умов може змінюватися. Також, варто враховувати, що при проведенні телетрансляцій на футбольному полі можуть бути висунуті додаткові вимоги до рівня освітленості для забезпечення якісного зображення на екранах. 

Спеціальні лінзи та спеціальні драйвери, якими обладнані дані спортивні прожектори допомагають у запобіганні ефекту мерехтіння при телетрансляціях футбольних матчів.


Щодо лінз, то спеціальні оптичні лінзи можуть мати різні властивості, що дозволяють контролювати інтенсивність світла та його розподіл по поверхні поля. Наприклад, лінзи з розсіюючою поверхнею можуть допомогти у зменшенні сильного рівня засліплення та підвищенні рівня освітлення в місцях, де він недостатній.


Щодо драйверів (блоки живлення для прожектора), вони забезпечують стабільну роботу світлодіодних прожекторів, контролюючи напругу та струм, що подаються на світлодіоди. Деякі драйвери можуть мати спеціальні функції, такі як димери, які дозволяють контролювати рівень освітлення та запобігати мерехтінню світлодіодів при телетрансляціях. 


Такі технічні рішення допомагають забезпечити якісну та стабільну роботу освітлення на футбольних стадіонах під час телетрансляцій. Однак, для досягнення максимальної якості трансляції також необхідно брати до уваги інші фактори, такі як позиціонування камер, обробка зображення та багато інших.