Светодиодный фонарь на солнечных батареях AN-ISST-60W

Модель: AN-ISSL-60W

Наличие: Есть в наличии

Цена: 2 030грн.
Количество:
 
Характеристики:
 
 

Модель

 AN-ISST-60W

Солнечная

 панель

Монокристаллическая интегрированная 6V, 15W.  Габариты - 498*208 мм 

Тип светодиода

60W,  EPISTAR LED,  100 lm/W;

Срок службы - > 30 000 часов. 

Световой поток,

люмен

6 000 lm

Угол рассеивания

120 градусов

Контроллер

управления

свечением

Автовыключение день / ночь. Датчик движения. Свечение 30% мощности без движения в зоне действия датчика (15 метров), при срабатывании датчика - 100% мощности. Дистанционный пульт управления настройками в комплекте с возможностью  программирования времени работы светильника.

Рабочая температура

- 20℃ ~ 60℃

Цветовая температура

2700K - 6500K

Power Factor

> 0.9

CRI

> 80

Габариты / вес

635*260*70 мм / 3,5 кг

Аккумуляторная

батарея

6,4V / 16Ah Life PO4

 Время зарядки

батареи

7 часов

Время работы

от батареи

8 - 12 часов

Класс защиты

 IP 65

Материал корпуса

светильника

ABS пластик + монокристаллическая панель

Высота установки

6 - 8 м

Гарантия

1 год

Кронштейн

Кронштейн для светильника на опору – стоимость 400 грн. 

 

 

 
 

      Вуличне освітлення на сонячних батареях від виробника. Необхідність установки.

 

       Забезпечення безпеки дорожнього руху, освітлення паркових, пішохідних зон, прибудинкових територій і дитячих майданчиків - все це далеко не вичерпний список місць, де необхідне застосування вуличного освітлення. Використання світлодіодного освітлення має переваги перед лампами розжарювання або газовими, завдяки своїй економічності і довговічності. Компанія «ЛЕДСТЕР» є виробником світлодіодного обладнання будь-якої потужності і призначення. На весь ряд продукції надаємо гарантійний термін в 3 роки, протягом якого виконаємо заміну і ремонт конструкцій в максимально швидкі терміни.

       Правильна установка вуличного світлодіодного освітлення забезпечує хорошу видимість і рівне розсіювання світла, без відблисків і засліплення, що особливо важливо на дорогах. Жорсткі вимоги, що висуваються до зовнішнього освітлення, забезпечують високий рівень конкуренції і великої пропозиції. На жаль, не весь запропонований асортимент вуличного освітлення в Україні відповідає заявленим вимогам. Рекомендуємо звертатися до надійних виконавців, що гарантує якість послуг, які надаються.

 

      Автономне вуличне освітлення LEDSTER™

       Ми зацікавлені в постійних і надійних клієнтах і зі свого боку також дбаємо про набуту репутацію. Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте:

 • індивідуальний проект, що відповідає особливостям об'єкта освітлення і вимогам замовника;
 • повний спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування світлодіодного освітлення;
 • чітке дотримання термінів і умов договору;
 • якісні, зносостійкі матеріали, що працюють в будь-яких погодних і температурних умовах;
 • прийнятну вартість товарів і послуг, забезпечену власним виробництвом;
 • відповідального і надійного контрагента.

       Проект вуличного світлодіодного освітлення повинен виконуватися професійними інженерами, які володіють знаннями нормативних вимог і стандартів. Кваліфікований персонал складе індивідуальний проект, запропонує оптимальні рішення і умови розміщення джерел світла. Все вироблене обладнання тестується перед установкою, що виключає можливість поломки і забезпечує безперебійну роботу. Економічність щоденного використання світлодіодного обладнання є великим плюсом для комунальних служб і міських адміністрацій. Гарантована економія до 70% електричної енергії забезпечує збереження бюджету. Монтаж виконується на фасадах будівель, стовпах і кронштейнах.

 

      Переваги вуличного світлодіодного освітлення

       Говорячи про переваги світлодіодного освітлення, слід виділити кілька аспектів, які роблять його незамінним і широко використовуваним:

 • низький рівень споживаної енергії гарантує підключення великої кількості джерел світла, не перевантажуючи енергосистему міста;
 • зносостійкість і герметичність використовуваних матеріалів забезпечує безперебійну роботу в будь-яких погодних і температурних умовах понад 50 тисяч годин;
 • здатність працювати при температурах в середньому від - 40 до +60;
 • легка утилізація і заміна складових частин.

      Компанія «ЛЕДСТЕР» виробляє світлодіодне освітлення, ціна якого залежить від потужності, бренду світлодіодів і використовуваних матеріалів. При необхідності виконаємо індивідуальне виготовлення за спецзамовленням. Для постійних і оптових клієнтів існують знижки і акційні пропозиції.

      Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам!

 

     Етапи проектування і монтажу вуличного світлодіодного освітлення.  

 

      Після вибору Компанії «ЛЕДСТЕР» виконавцем, ми спільно з замовником пройдемо кілька етапів підготовки до установки освітлювального обладнання, а саме:

 • Розробка та складання проекту. Кваліфіковані інженери складають рекомендації по установці і потужності джерел світла, які відповідають особливостям конкретного об'єкта освітлення;
 • розрахунок необхідних витратних матеріалів;
 • складання кошторисної документації і підрахунок кінцевої вартості послуги;
 • реалізація проекту в терміни, встановлені договором;

      Надаємо весь цикл послуг, гарантуючи високу якість і довговічність роботи. Власний цикл виробництва робить нас ідеальним виконавцем, адже замовнику не потрібно чекати доставки товару, довгого його монтажу та сервісного обслуговування у разі поломки, все це зробить одна компанія. Ефективні та довговічні світлодіодні світильники є оптимальним рішенням для вуличного освітлення. Виготовимо і встановимо обладнання у відповідність до ваших вимог і умов договору. Замовивши нас, Ви отримуєте надійного виконавця і першокласний сервіс на роки.

 

LEDSTER™ - це європейська якість за ціною вітчизняного виробника.

 

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Captcha